PEVNÉ A ŠTÍHLÉ TĚLO?

4. august 2017 at 15:36 | she. |  EXERCISE
Vždycky když jsem si dala sušenku, protože jsem na ni měla chuť,nemohla jsem přestat. A tak jsem za půl hodiny sežrala třeba šest muffinů.
Našla jsem tři nejlepší hubnoucí a zpevňující sporty, které mě baví a dělám je, i když jsem extra lenivec. Stačí je jednou vyzkoušet a ověřit si, jestli to za to stojí. :)

KRUHOVÝ TRÉNINK
Související obrázek
Větší posilovací zátěž není snad ani možná. Jedeš v průměru dvanáct cviků, které děláš vždy dvě minuty. Jsou to předevší sedy-lehy, sklapovačky, kliky a dřepy. Zapojuješ tak celé tělo, takže se zpevňuješ ve všech partiích. Cvičení by mělo probíhat s maximálním nasazením.
- spáleno 700 kalorií za hodinu

BĚHÁNÍ
Běh je jednou z nejúčinnějších spalovacích metod. Netrénuje se při něm jenom svaly, ale i ruce a břicho. Pokud sis dala hambáč a hranolky a nemůžeš to vyzvracet nebo kvůli tomu máš výčitky - dvě hodiny běhu to vykompenzují.
-spáleno 550 kalorí za hodinu

PLAVÁNÍ
V horkých letních dnech je to super. Na plavání mám nejrači, že poté, co skončím nevypadám jako rozpuštěný máslo. xd Při plavání se aktivují všechny svaly současně. Při tom nedochází k takovému náporu na klouby jako běh nebo skákání přes švihadlo.
- spáleno 600 kalorií za hodinu 


Comments

1 mymadskinnydiary mymadskinnydiary | 4. august 2017 at 18:15 | React

Zatial som skusala len plavanie, co som milovala, ale teraz uz plavky neobleciem ani za nic, a beh. Najlacnejsi a najlepsi sport, skoda ze som tak leniva :D

2 she. she. | Web | 5. august 2017 at 9:37 | React

[1]: já si radši kupuji už jenom jednodílný xd

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement

Výsledek obrázku pro TUMBLR THIN WHITESouvisející obrázekVýsledek obrázku pro TUMBLR THIN WHITE